loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 587 پاییز 1390 نظرات (0)

رژیم غذایی مناسب برای پوست

همانطور كه بارها ذكر شده، رژيم مناسب براي حفظ سلامت پوست تقريباً همان رژيمي است كه براي حفظ سلامت كل بدن نياز است. دليل اين است كه رژيم مناسب براي سلامت كل بدن، فرايند پيري سلولي را كند مي سازد و پوست نيز به عنوان جزئي از بدن با اين رژيم سلامتي بيشتري بدست مي آورد. البته رعايت يك سري نكات خاص در مورد پوست از اهميت خاصي برخوردار است كه در اين مطلب بيان خواهد شد...


تعادل و تنوع
امروزه رعايت يك رژيم متعادل در همه جا توصيه مي شود. ولي واقعاً يك رژيم متعادل چگونه است؟ منظور متخصصان تغذيه از رعايت يك رژيم متعادل، دريافت كافي كليه مواد مغذي مورد نياز است تا فرد دچار سوء تغذيه پروتئين و كمبود ويتامين و املاح نشود. اجراي چنين برنامه اي نقش مهمي در زندگي بسياري از افراد، خصوصاً كساني كه علاقه زيادي به مصرف غذاي بيرون از منزل را دارند، ايفا مي كند. البته به خاطر داشته باشيد براي اينكه بتوانيم با مواد غذايي طبيعي از فرايند پيري جلوگيري كنيم، لازم است يك سري مواد غذايي را بيش از مقدار مورد نياز مصرف كنيم.

بقیه در ادامه مطلب....

وبلاگی بازدید : 602 پاییز 1390 نظرات (0)

یک بار دیگر به سوالی که در تیتر پرسیده شده نگاه کنید! خیلی ها می توانند به سرعت به این سوال پاسخ دهند: هیچ چیز! درست مثل همان تاکیدی است که آدم های معروف و نویسنده های مشهور روی ناشناخته بودن زن ها و پیچیده بودن آنها داشته اند! اگر شما در آستانه ازدواج هستید یا اگر به تازگی نامزد کرده اید می توانید با مروری به این مطلب، اطلاعات بیشتری از خواسته های همسر آینده تان به دست آورید.

خیلی وقت ها مهم ترین مشکل نامزدهای جوان، شناخت نداشتن از روحیات طرف مقابل است. این روحیات به طور کلی در دو دسته جا می گیرند. روحیات فردی، و روحیات عمومی که خاص زنان یا مردان هستند. آشنا بودن به ویژگی های عمومی رفتاری در زنان و مردان می تواند ۵۰درصد از مشکل را حل کند.

 

زن ها چه می خواهند؟

۱٫ محبت واقعی
زنها خواهان محبت و صداقت هستند. مثلاً اینکه طلا و جواه بیش از هر چیز خانم ها را خوشحال می کند بیشت مربوط به گذشته و کسانی بوده است که به وسیله این گونه هدایا زندگی خود ا تامین می کرده اند. اما زن هایی که به عشق واقعی ارج می گذارند به هدایای پرقیمت توجه ندارند. حتی گاه علاوه براینکه هدیه های گران قیمت را نشانه خودنمایی فرد مقابل می دانند، احساس میکنند که او قصد دارد به این وسیله محبت آنها را خریداری نموده و به شخصیت آنها اهمیت نمی دهد.

هدایایی که خانم ها را خوشحال می کند آنهایی است که با در نظر گرفتن سلیقه و خواسته های آنها انتخاب شده و نشان دهنده توجه و علاقه به تمایلات آنهاست.

بقیه در ادامه مطلب...

وبلاگی بازدید : 779 پاییز 1390 نظرات (0)

وجود یک سری خطرهای اقتصادی در سال گذشته میلادی از بحران نقدینگی و بازارهای مالی گرفته تا افزایش نگرانی‌ها در خصوص امنیت بلندمدت ذخایر مواد غذایی موجب شد تا توجه جامعه بین‌المللی به آسیب‌پذیری سیستم جهانی جلب شود. آگاهی از این خطر و مدیریت خطر در سال گذشته به یکی از مهم‌ترین مسائل برای کنترل موثر در بخش‌های خصوصی و دولتی اقتصادی بود.

 

با وجود آنکه چند ماهی از سال میلادی جدید گذشته است اما شرایط اقتصادی تغییرات زیادی نکرده است. خطر سرمایه‌گذاری در برنامه‌های کوتاه‌مدت همچنان به اندازه یک دهه گذشته بالا است و هنوز تاثیرات نقدینگی سال ۲۰۰۷ به اندازه واقعی خود در اقتصاد جهان نمود پیدا نکرده است.
از نظر ژئوپلیتیکی دلایل عدم‌ثبات اقتصادی در جهان می‌تواند احتمال افزایش تنش‌ها با ایران و نگرانی‌های در خصوص عدم‌انسجام در کشورهای افغانستان و عراق باشد.
از آنجا که امروز جهان با نگرانی‌های اقتصادی بیشتری روبه‌رو شده است، یک سوال اصلی در حوزه مدیریت خطر در جامعه جهانی بیش از پیش برجسته شده است و آن این است که چه کسی بیشتر از همه در معرض خطر است؟ بدون یک درک مشترک از مالکیت، رسیدن به توازن که می‌تواند خطرهای اقتصادی را تعدیل بخشد بسیار مشکل خواهد بود. برای حل این مشکل اولین گام این است که مسوول خطرپذیری اقتصادی در جهان امروز را بشناسیم چراکه بدون رسیدن به این مرحله، رسیدن به آرمان‌های اقتصادی غیرممکن خواهد بود.

 

بقیه در ادامه مطلب...

وبلاگی بازدید : 691 پاییز 1390 نظرات (1)

بورس اوراق بهادار یکی از نهادهای بازار سرمایه است . بازار سرمایه اولا ازآن جهت که ((بازار )) است یعنی با توجه به وجود عده ای از متقاضیان سرمایه که نیازهای واحدی دارند وقادربه پرداختن بهای آن هستند ، ثانیا ازجهت ((سرمایه)) یعنی نقدینگی یا قدرت خرید لازم برای ایجاد ، تاسیس یا راه اندازی یک واحد اقتصادی ، باید مورد توجه قرار گیرد

.

نهاد موازی بورس، بخش بانکی است که هم به عنوان بازار پول و هم به عنوان بازارسرمایه ایفای نقش می نمایدوبا جمع آوری پس اندازها واعطای اعتبارات بلند مدت ، سرمایه مورد نیاز واحدهای اقتصادی را تامین می کند

بقیه در ادامه مطلب ... 

 

وبلاگی بازدید : 1079 پاییز 1390 نظرات (0)

این حرکت بازوها و پاها را منبسط کرده و نیرو را افزایش می دهد ، توازن و تمرکز را بهبود می بخشد و همچنین درد کمر را کم می کند. در اینجا به آموزش این حرکت می‌پردازیم

 

.

وبلاگی بازدید : 589 پاییز 1390 نظرات (1)

از بین این همه لباس عروسی، کدام را انتخاب کنم؟ کدامش به من بیشتر می‌آید؟ کدام‌یک از این کفش‌ها راحت‌تر و مناسب‌تر است؟ برای انتخاب حلقه مناسب، چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیرم

؟ و... اگر هرکدام از این سؤال‌ها، سؤال شما هم هست و جوابش برایتان مهم است، «راهنمای خرید ازدواج» را از دست ندهید...در این مقاله و مقالات بعد در مورد لوازمی که در کشور ما عرف است که تهیه شود ،با شما صحبت خواهیم کرد.

بقیه در ادامه مطلب...

وبلاگی بازدید : 535 پاییز 1390 نظرات (0)

کامیون سازی اسکانیا خودش را متولد ۱۸۹۱ میلادی می داند اما درواقع در سال ۱۹۰۰ میلادی تاسیس شده است. به هر حال این کمپانی در کشور سوئد متولد شده و در حال حاضر به تولید کامیون و اتوبوس می پردازد نماد این شرکت یک شیر یا اژدهاست که شعله ی از دهان آن خارج می شود و یک تاج سلطنتی هم بر سر دارد.
در سال ۱۹۱۱ میلادی کمپانی VABIS با اسکانیا ادغام شد و از آن پس محصولاتش اسکانیا وایس نام گرفت.
بعد از جنگ جهانی اسکانیا به وارد کردن ماشینهای فولکس واگن مبادرت ورزید. در سال ۱۹۳۶ اولین موتور دیزل را به کار برد و در سال ۱۹۵۸ موتورهای دیزل را به توربو شارژ مجهز کرد. در سال ۱۹۶۹ کمپانی SAAB با اسکانیا ادغام شد و کمپانی اسکانیا ساب نام گرفت.
در سال ۱۹۹۹ ولوو تلاش کرد که بخشی از سهام اسکانیا را بخرد اما اتحادیه اروپا برای جلوگیری از انحصاری شدن تولید کامیون در شمال اروپا مانع این کار شد.
شرکت کامیون سازی اسکانیا در حال حاضر با تولید سریهای مختلف کامیون، کشنده و کامیونت سعی کرده نیازهای مختلف باز را جوابگو با شد. از جمله مهمترین و پر کاربرد ترین این سریها را می توان سری R و سری P دانست. محصولات خانواده R برای حمل بار در مسافت طولانی و با تناژ متوسط در نظر گرفته شده ، ارتفاع کابین R کلاسها به نسبت بیشتر از ارتفاع کابین R کلاسها به نسبت بیشتر از ارتفاع کابین P کلاسها است. سری P با بهره گیر ی از گیریبکس هوشمند و فاصله محوری کم در دو نوع ۲×۴ و ۴×۴ ساخته می شود.
شاید P کلاس به نظر برای کار در محیط شهری و فضاهای کوچک طراحی شده باشد ولی باید آن را همچون یک آفتاب پرست دانست. اگر گهگاه در ترافیکهای سنگین شهر گیر کرده باشید قطعاً در خواهید یافت که یک کامیون با بعاد مناسب می تواند به انجام عملیاتهای فوریتی بپردازد. سری P با اتاق مربعی شکل ارتفاع کم، تایرهای SUPER با بهره بردن از موتور ۳۴۰ اسب بخار ی و ۶ سیلندر و همچنین سیستم گردش فرمان تمام هیدرولیک برگشت پذیر برای سازمان های آتش نشانی کشور سوئد انتخاب شد.
مهمترین رقیب برای P کلاس دوست داشتنی، کامیون ولوو FEبود که نتوانست نظر کارشناسان آتش نشانی را جلب کند البته مهمترین دلیل برتری ۳۴۰ P نسبت به VOLVO FE از نظر کارشناسان شگفت انگیز این کامیون در مواقع حساس و چابک بودن به نسبت عالی در محیط های شهری است البته ۳۴۰ P نتوانست انتظارات کارشناسان را برای کامیون آتش نشانی چند منظوره برآورده کند که اسکانیا مجبور به اجرای تغییرات و افزایش طول شاسی شد به هر حال کمپانی اسکانیای سوئد با تعریف ۴ نوع کامیون آتش نشانی کشور سوئد را برطرف کند که به ترتیب در مورد آنها توضیح می دهیم.

بقیه درادامه مطلب ...

تفریحی
پیشنهاد 2


تعداد صفحات : 431

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 26
 • آی پی امروز : 167
 • آی پی دیروز : 167
 • بازدید امروز : 430
 • باردید دیروز : 325
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 1,707
 • بازدید ماه : 10,184
 • بازدید سال : 136,703
 • بازدید کلی : 6,205,530
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله