loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 871 بهار 1393 نظرات (0)
«نمی‌خواهم یک امپراتور باشم... نمی‌خواهم برکسی حکومت کنم. می‌خواهم به انسان‌ها کمک کنم... می‌خواهیم با خوشی دیگران زندگی کنیم، نه بدبختی‌شان. نمی‌خواهیم از دیگران متنفر باشیم... مسیر زندگی می‌تواند زیبا و آزاد باشد. اما راه را گم کردیم. حرص، روح انسان‌ها را مسموم کرده... ما بسیار فکر می‌کنیم و بسیار کم احساس می‌کنیم. به انسانیت بیش از ماشین‌‌آلات نیازمندیم و به مهربانی بیش از زیرکی. بدون‌ اینها زندگی سخت خواهد شد و راهمان را گم خواهیم‌ کرد... تنفر انسان‌ها خواهد گذشت و دیکتاتورها خواهند مرد و قدرتی که آنها از مردم گرفته‌اند به مردم بازخواهد گشت. با مرگ انسان‌ها، آزادی نخواهد مرد... سربازان! خودتان را به دیکتاتورها نسپارید. مردانی که شما را تحقیر می‌کنند و به بردگی می‌کشند، زندگی‌تان را تحت‌کنترل قرار می‌دهند. به شما می‌گویند که چه‌کار کنید و چگونه بیندیشید و چه‌چیزی را حس کنید... خودتان را به این انسان‌های غیرطبیعی نسپارید. مردان ماشینی، با ذهنی ماشینی و قلب‌های ماشینی. شما ماشین نیستید. شما عشقی انسانی در وجودتان دارید... سربازان! برای بردگی نجنگید! برای آزادی بجنگید!... شما! شما مردم قدرت دارید. قدرت خلق ماشین‌ها را، و قدرت خلق شادی را... بیایید تا متحد شویم و برای دنیایی جدید بجنگیم. دنیایی که به انسان‌ها فرصت کارکردن، به جوانان آینده و به سالمندان امنیت می‌دهد... بیایید برای آزادی دنیا بجنگیم.»
وبلاگی بازدید : 339 بهار 1393 نظرات (0)

قهوه نيز همانند چاي يکي از پرمصرف ترين نوشيدني ها در جهان محسوب مي شود اما سوالي که پيش مي آيد اين است که آيا اين نوشيدني براي سلامت مفيد است يا مضر؟ نتايج برخي بررسي ها نشان مي دهد مصرف قهوه در پيشگيري از بروز سرطان پروستات موثر است در حالي که بعضي از محققان مي گويند: قهوه مي تواند براي قلب خطرناک باشد. به هر حال بايد اين نکته را يادآوري کرد که مصرف هر خوراکي در حد اعتدال مشکلي ايجاد نمي کند و اگر در اين مطلب درباره ارتباط مصرف قهوه با پيش گيري از بيماري ها موضوعاتي ارائه شده، در واقع بيانگر نتايج برخي از تحقيقات است و چه بسا نتايج مطالعات ديگري حاکي از ضرر هاي مصرف قهوه و تأثير آن بر تشديد بيماري ها باشد. قصد ما نيز پيشنهاد مصرف روزانه چند فنجان قهوه نيست بلکه به روز کردن اطلاعات تغذيه اي شماست.

در اين مطلب به نقل از سايت «prevention»، به خواص قهوه اشاره شده است.

ديابت نوع ۲:مصرف قهوه خطر ابتلا به ديابت نوع ۲ را کاهش مي دهد.

وبلاگی بازدید : 348 بهار 1393 نظرات (0)

با داشتن پوستی شل و آویزان، نمی‌توان انتظار چهره‌ای زیبا و شاداب را داشت بلکه برعکس، شل‌شدن پوست باعث می‌شود سن فرد بیشتر از واقعیت به نظر برسد و او را خسته‌تر نشان ‌دهد.

البته بسیاری از کسانی که پوستشان می افتد و آویزان می شود، تصور می کنند این مشکل راه حلی ندارد و آن را ناشی از روند طبیعی افزایش سن می دانند. در نتیجه هرچه سن بیشتر می شود، منتظر افتادگی پوست می مانند و کاری به کارش ندارند در صورتی که متخصصان پوست و مو می گویند عوامل مختلفی در بروز این وضع تاثیر می گذارد و با کنترل آنها می توان شل شدن و افتادگی پوست را به تعویق انداخت. البته آنها روش های درمانی خاصی هم برای افتادگی پوست پیشنهاد می کنند که به کمک آن، فرد می تواند استحکام و زیبایی پوستش را حفظ کند.
وبلاگی بازدید : 1145 بهار 1393 نظرات (0)

حفظ سلامت دهان و دستگاه گوارش از جمله عوامل کلیدی و مهم در از بین بردن بوی نامطبوع دهان است.

مسواک زدن و استفاده از نخ دندان پس از هر وعده غذایی در درجه اول اهمیت برای از بین بردن بوی بد دهان است و در درجه دوم نیز رژیم غذایی مناسب و در پی آن سلامت دستگاه گوارش برای رفع بوی نامطبوع دهان اهمیت دارد. هرچند در مواقعی که امکان مسواک زدن نیست می توان با مصرف برخی مواد خوراکی مفید، بوی نامطبوع دهان را از بین برد.

سایت ام ان ان در گزارشی به برخی از خوردنی هایی که خاصیت برطرف کنندگی بوی بد دهان را دارند اشاره کرده که به شرح زیر است:

وبلاگی بازدید : 679 بهار 1393 نظرات (0)

ایجاد یک حفره امنیتی در مرورگر «Internet Explorer» طی هفته جاری، شرکت مایکروسافت را به تکاپوی ترمیم این حفره انداخته است.

مایکروسافت شنبه هفته جاری از برنامه های خود برای ترمیم این حفره خبر داد که نسخه های 9 تا 11 این مرورگر را هدف قرار داده است.

بر اساس اعلام شرکت امنیت سایبری «فایر آی» که این حفره را شناسایی کرده است این نسخه ها 26.25 درصد از بازار این مرورگر را به خود اختصاص داده اند.

گفته می شود یک چهارم کاربران اینترنت در خطر هک شدن قرار دارند. نسخه ها 9 تا 11 در 55 درصد از رایانه های شخصی استفاده می شود.

وبلاگی بازدید : 293 بهار 1393 نظرات (0)

اگر در دوران پس از فارغ التحصیلی هستید و یا به دنبال فرصت هایی می گردید که شغل خود را عوض کنید، مانند بسیاری دیگر با مشکلات موجود در اقتصاد و مشکل بیکاری روبرو هستید، و حالا وقت آن رسیده که انتخابی منطقی و عاقلانه انجام دهید. دلایل شما هر چه باشند، شغل مناسب شخصیت تان را می توانید بیابید. باید گزینه های جستجوی خود را تصحیح کنید و از نقاط ضعف و قوت خود مطلع باشید و مهارت های جدیدی کسب کنید. همچنین باید جسارت رویایی با تغییر را داشته باشید تا بتوانید شغل مناسب خود را بیابید.

پیدا کردن شغلی معنادار در دنیا امروز

شاید در دام فکر کردن به این موضوع افتاده باشید که هدف از کار کردن آوردن پول کافی به خانه برای داشتن زندگی مرفه تر و بهتر است. با آنکه دستمزد خوبی و مکفی برای هر شغلی حیاتی است، ولی کل ماجرا این نیست. اگر از کاری که هر روز انجام می دهید راضی نیستید، فشاری روی سلامت روحی و جسمی شما وارد می شود. شاید احساس دلزدگی، خستگی، اضطراب، افسردگی و یا لذت نبردن از زندگی حتی در خانه کنید و ناراحت باشید از اینکه روز بعد باید صبح بلند شوید و سر کاری بروید که دوستش ندارید. اگر شغل معناداری پیدا نکنید که پاداش خوبی داشته باشد، پیش رفتن با شتاب کاری برایتان سخت می شود. شما در کاری موفق خواهید بود که نسبت به آن علاقه و شور و شوق داشته باشید.

وبلاگی بازدید : 449 بهار 1393 نظرات (0)

این روزها بسیاری از کاربران با استفاده از حافظه‌های فلش یا دیگر رسانه‌های ذخیره‌ساز، اطلاعات خود را از رایانه‌ای به رایانه دیگر منتقل کرده و به استفاده از آنها می‌پردازند.

همان طور که می دانید اتصال و جداسازی این رسانه های ذخیره ساز به رایانه بویژه در سیستم عامل ویندوز، رعایت نکته ای بسیار مهم را می طلبد. آن نکته نیز جدا نکردن یکباره حافظه فلش یا هارد دیسک از درگاه یو. اس . بی است. اکنون ممکن است پیش خودتان بگویید همیشه این کار را انجام می دهید و هیچ اتفاقی نیفتاده است، اما در این مورد خاص نیز شعار همیشگی حادثه هیچ گاه خبر نمی کند، صدق می کند؛ زیرا ممکن است با اتصال مجدد حافظه به رایانه با پیام های خطای مختلف اعم از شناخته نشدن حافظه، دسترسی نیافتن به فایل ها و تشخیص ندادن فرمت درایو مواجه شده و یک بار برای همیشه اطلاعات ذخیره شده در حافظه را از دست بدهید.
تفریحی
پیشنهاد 2


تعداد صفحات : 431

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 79
 • تعداد اعضا : 53
 • آی پی امروز : 363
 • آی پی دیروز : 729
 • بازدید امروز : 2,517
 • باردید دیروز : 12,115
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 21
 • بازدید هفته : 2,517
 • بازدید ماه : 160,839
 • بازدید سال : 704,956
 • بازدید کلی : 7,060,483
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله