loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 1105 تابستان 1391 نظرات (0)


فروردین: شما دوست دارید كه دیگران احساسات صادقانه تان را بفهمند، اما نشان دادن آسیب پذیریتان كاری پرخطر است. گوش كردن به سخنان دیگران می تواند شما را از ترسهایی كه به دردسرتان می اندازند رها كند. صحبت كردن در مورد احساسات امری دو طرفه است و ماه جدید در سومین خانه تان شما را نصیحت می كند كه به همان اندازه كه به دیگران اطلاعات داده اید، از آنها اطلاعات بگیرید.

بقیه در ادامه مطلب . . .

اردیبهشت: اگر شما از درگیر شدن با مسائل مالی خسته شده اید، اكنون برای بررسی كردن آنچه كه باید انجام بدهید تا به مسیر قبلیتان بازگردید زمان مناسبی است. ماه جدید خرداد در دومین خانه شما قرار دارد و سعی می كند تا به شما نشان بدهد كه چگونه می توانید احساس امنیت بیشتری داشته باشید. با اینكه رسیدن به چیزهایی كه دوست دارید زمانبر است، ولی همین الان هدفهایتان را طبقه بندی كنید و كارهایی را كه شما را به آنها نزدیكتر می كند انجام دهید.

خرداد: امروز كه ماه جدید در علامت شما قرار دارد روزی جدید و طالع بینانه در سال برای شما است. این اتفاق را با تعهد دادن در مورد آنچه كه می خواهید در شش ماه بعدی انجام بدهید، جشن بگیرید. فراموش نكنید كه عطارد رو به عقب رفته است، پس ممكن است كه شما قدم اولتان را اشتباه بردارید. از اشتباه كردن نترسید؛ فقط اوضاع را سر و سامان داده و دوباره تلاش كنید.

تیر: امروز شما برای اینكه بتوانید به آرزویتان كه همان سودمند بودن است برسید بیش از حد پریشان شده اید. اما به یاد داشته باشید كه موفقیت گونه های متفاوتی دارد. چون كه ماه در دوازدهمین خانه اسرار شما قرار دارد، شاید شما نتوانید هرچه را كه دیگران می توانند بینند انجام دهید. زمانی كه شما به احتمالاتی كه هیچ وقت به حقیقت نمی پیوندند فكر می كنید، می توانید از تمرینات ورزشی فكری بهره بگیرید. هر فكر جدید را، حتی اگر غیر واقعی به نظر رسید رد نكنید. شما بعداً می توانید افكار غیر ضروری را از بقیه جدا كنید.

مرداد: ماه جدید در یازدهیمن خانه روابط اجتماعی شما می تواند وارد دوره جدیدی از فعالیت با دوستان و خانواده شود. حتی اگر شما در درون خود نامطمئن و نگران باشید، اكنون دیگران توانائیهای شما را می بینند نه ضعفهایتان را. به هر حال حواستان جمع باشد، شما نمی توانید نقطه ضعف هایتان را انكار كنید و نمی توانید خودتان را از كسانی كه بیشتر از همه دوستشان دارید جدا كنید.

شهریور: اگرچه ماه جدید جوزا می تواند انرژی شما را به اطراف پراكنده كند، ولی زمان مناسبی فراهم آورده تا پروژه جدیدی را در محل كار شروع كنید. توانایی طبیعی شما در متمركز كردن توجهتان بر یك موضوع قبلاً آزمایش شده و شما تلاش می كنید كه كار بعدیتان را به گونه ای شروع كنید كه هم زمان به موضوعات مختلف بپردازید. برخی از مردم می توانند از عملكرد چند تكلیفی حمایت كنند، با وجود این، حتی اگر مجبور باشید در تصمیم خود تجدید نظر كنید به نفعتان است كه فقط یك انتخاب داشته باشید.

مهر: مطمئناً شما می توانید برنامه ریزی كنید كه به مدرسه برگردید یا برای تعطیلات بعدی تان رویاپردازی كنید، اما اگر واقعاً می خواهید كه اینها اتفاق بیفتند، نیاز دارید كه جدی باشید. اكنون صحبت كردن برای شما راحت است و كلمه ها خیلی راحت به كمكتان می آیند. به جای آسمان ریسمان به هم بافتن یكی از اهداف مهمتان را بنویسید و به خودتان تعهد بدهید كه هركاری كه شما را به این هدف می رساند انجام دهید.

آبان: امروز ماه جدید جوزا وارد هشتمین خانه شما شده است، و هنگامی كه شما درباره موضوعاتی صحبت می كنید كه دوستانتان ترجیح می دهند با شما وارد بحث نشوند، به آنها سخت خواهد گذشت. پس وقتی آرزوی شما برای داشتن روابط متقابل عمیق و پرمعنی باعث نمی شود كه دیگران احساس امنیت احساسی داشته باشند، سعی كنید كه شیوه تان را متعادل تر كنید.

آذر: اخیراً روابط دوستی شما مورد تأكید بوده است و امروز هم كه ماه جدید در هفتمین خانه شراكت شما قرار دارد به این منوال ادامه می دهد. اما اكنون تنها چیزی كه تفاوت كرده است این است كه شما برای كارهایی كه می خواهید انجام دهید نسبت به قبل بیشتر از دیگران درخواست كمك می كنید. با وجود این به یاد داشته باشید كه قدرت سوءتفاهم بسیار زیاد است، پس از كلمه های ساده استفاده كنید و اگر قبلاً شروع بدی داشته اید در مورد اینكه بخواهید كار بزرگی را شروع كنید تأمل نكنید.

دی: شاید شما فكر می كنید كه اگر طرز فكرتان را تغییر دهید، همه چیز نیز عوض خواهد شد. اما ترك كردن عادتهایی كه تبدیل به بخشی از زندگی روزانه شما شده اند كار آسانی نیست و به استقامت بدنی نیاز دارد. امروز ماه جدید در ششمین خانه شما قرار دارد و به این نكته اشاره دارد كه برداشتن یك قدم كوچك در مسیر درست از تلاش كردن برای یك شبه به هدف رسدن مؤثرتر است.

بهمن: امروز حجم كارهایی كه شما باید انجام بدهید اهمیت ندارد، بلكه موضوع مهم این است كه شما به تفریح نیاز دارید. لزوماً تفریح به این معنا نیست كه شما نیاز دارید كه از مسئولیتهای تان شانه خالی كنید؛ بلكه این مفهوم را می رساند كه اگر شما از كاری كه انجام می دهید لذت ببرید، بیشتر هم فعالیت خواهید كرد. تصمیم گیری با خود شماست؛ شما می توانید به خاطر كارهایی كه می خواهید امروز انجام دهید گله و شكایت كنید یا اینكه می توانید روشتان را تغییر داده و درهر صورت روزی دلنشین برای خود بسازید.

اسفند: شما لزوماً كسی نیستید كه در مورد مسائل خصوصیتان صحبت كنید، اما ماه جدید در چهارمین خانه تان ممكن است شما را تشویق كند تا در مورد نیازهای شخصی تان صحبت كنید. حتی اگر این كار آسان نباشد، وقتی شما با وارد كردن شخص دیگری به مسائل شخصیتان، آسیب پذیری خود را نشان می دهید، حتماً به نتیجه ای خواهید رسید. بی پرده سخن بگویید، برای اینكه اگر شما خیلی مشخص در مورد احساسهایتان صحبت كنید، خیلی سریع به نتایج مثبتی خواهید رسید.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 36
 • تعداد اعضا : 54
 • آی پی امروز : 139
 • آی پی دیروز : 290
 • بازدید امروز : 3,571
 • باردید دیروز : 2,228
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 16
 • بازدید هفته : 3,571
 • بازدید ماه : 102,143
 • بازدید سال : 888,535
 • بازدید کلی : 7,244,062
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله