loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 658 تابستان 1391 نظرات (0)


فروردین: دوران معصومیت و بی گناهی به سر رسیده است. با وجود اینكه شما این روزها نسبت به زندگی خوش بین هستید، می دانید كه تغییری بزرگ در كارهایتان به وجود آمده است، اما شما نمی دانید كه این تغییرات واقعاً شما را به كدام سمت می برند. از سهیم كردن دیگران در احساسهایتان نگرانی به خود راه ندهید، حتی اگر فكر كردن به این موضوع هم شما را می ترساند. ممكن است یك یا دو روز آینده اتفاقات پیچیده ای رخ بدهد، اما ترس از وجود شما بیرون خواهد رفت.
بقیه در ادامه مطلب . . .

اردیبهشت: شما می توانید به طرف یك نقطه عطف نسبتاً مهم بروید، اما شما هنوز می خواهید باور كنید كه می توانید همه كارها را مثل قبل ادامه دهید. حقیقت این است كه همه چیز امروز باید تغییر كند، شما برای مدیریت كردن این فشار توانایی دارید، اما احساسات شما آنقدر شدت می یابند كه شما نمی توانید جلوی آنها را بگیرید. تمام افرادی كه به نوعی گرفتاری دارند به جای جبهه گیری در مقابل ناشناخته ها اگر آنها را با آغوش باز پذیرند، زندگی راحت تری خواهند داشت.

خرداد: شما می توانید تشخیص دهید كه هفته ای بسیار پر تنش به پایان رسیده است، اما شما توانایی این را ندارید كه تمام انرژی تان را یكباره تغییر جهت بدهید. اگر شما احساس دلواپسی می كنید، فقط این حقیقت كه یك رابطه دوستانه بیشتر از آنچه كه شما فكر كنید می تواند در معرض خطر باشد را قبول كنید. هرچقدر كه شما تلاش كنید این پی آمد را كنترل كنید، بیشتر از هدفهایتان فاصله می گیرید. خودتان را كاملاً با مسائل عاطفی درگیر كنید، اما نسبت به امكاناتی كه پیش رویتان قرار دارد هوشیار باشید.

تیر: مادامی كه شما نسبت به آنچه كه در پیرامونتان ااتفاق می افتد بی خیال هستید، دل شما هم آنها را مهم نمی پندارد. زمانی كه شما تمایل دارید كه در حالی روی یك تصویر بزرگ تمركز كنید كه بیشتر به جزئیات آن توجه می كنید، مشكلاتی به وجود می آیند. پیشنهاد می شود زمانی كه نكات مبهم در حال حل شدن هستند نگرش مثبت خود را حفظ كنید. بهترین كاری كه می توانید انجام دهید این است كه در هر دو طرف نقش خود را خوب بازی كنید، این سختی ها فردا فروكش خواهند كرد.

مرداد: اهمیتی ندارد كه شما چقدر خوشبین هستید، روبرو شدن با احساسات غیر منتظره برای شما كار سختی است. درست زمانی كه شما آماده حركت كردن هستید یك موج تازه از احساسات شدید دوباره ظاهر می شود. بهترین توانایی خودتان را برای جنگیدن در مقابل حوادث اخیر هدر ندهید، اگر به حرف دلتان گوش كنید دارای یك نوع جرأت بخصوص خواهید شد.

شهریور: تغییر حالت های شما باعث شده است كه از تمركز كردن بر روی ظریف ترین جزئیات به سمت مفاهیمی كلی حركت كنید كه به نظر می رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانس است. خوشبختانه زمانی كه شما بین فرضیه و اجرا كردن، یا بین عمومیت و خاص بودن تردید دارید، چیزهایی زیادی در مورد خود و جهان اطرافتان خواهید آموخت.

مهر:
امروز زندگی شما خیلی پر مشغله به نظر می آید و شما زیاد نمی توانید جو زیبا و همراه با آرامشی برای خود به وجود بیاورید. البته این سخن به معنی این نیست كه شما روزهای سختی دارید، بلكه به معنی این است كه این روزها زندگی شما به گونه ای است كه باید توانایی خیلی زیادی داشته باشید. به خودتان اجازه وارد شدن به مسائل احساسی را بدهید، حتی اگر به راحتی نمی توانید انتظارات افراد دیگر را برآورده كنید.

آبان:
امروز شما حالتهایی دوگانه دارید. از یك طرف می توانید جنبه های مثبت زندگی را ببینید. همه چیز به نظرتان خوب است و شما نقش خود را در این دنیای عظیم كاملاً می دانید. اما از طرف دیگر شما از پیش آمدهای اخیری كه به نظر تغییر ناپذیر هستند راضی نیستید. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع دارد كه چه چیزی خارج از حیطه كنترل شماست. با تلاش كردن برای رسیدن به هدفهایی غیر واقعی انرژی خودتان را تلف نكنید، برای نعمتهایی كه در حال حاضر دارید سپاسگذار باشید.

آذر:
قلب شما مثل یك كشتی شناور در دریای وسیع طوفانی است. شما عاشق خطر كردن هستید، اما آرامش داشتن را نیز دوست دارید، بنابراین می توانید در طول سفر استراحت كرده و از زیبایی های آن لذت ببرید. زمانیكه شدت احساسات به اوج خود می رسند شما مجبورید در زمان حال زندگی كنید. نگران نباشید به تدریج همه چیز آرام تر می شود.

دی:
امروز بخش بزرگی از ناراحتی های شما واضح و روشن نیستند، اما به معنی این نیست كه اصلاً وجود ندارند. ممكن است شما احساس كنید كه به سمت ناشناخته ها هدایت می شوید زیرا شما دقیقاً نمی دانید كه دیگران چه احساساتی دارند. هرچقدر كه بیشتر سعی می كنید قطعه گمشده این پازل را پیدا كنید آشفته تر می شوید. چند نفس عمیق بكشید اجازه بدهید نیازمندی شما تمام مشكلات را یك روزه حل كند.

بهمن: شما می خواهید كه از طرف اعضای گروهتان مورد پذریش قرار گیرید، اما ممكن است این احساس را داشته باشید كه آنها حتی به طور كامل حقیقت وجود شما را نمی شناسند. تأیید كردن این بخش از شما امری حیاتی است، برای اینكه شما نگران این هستید كه دیگران شما را دوست نداشته باشند و ممكن است تمایل نداشته باشید دیگران را وارد جهان درونی خود كنید. متأسفانه ترس از واكنش دیگران می واند مشكل سازتر است. با نشان دادن آسیب پذیریتان خطر كردن را بپذیرید. شاید این كار، كار راحتی نباشد، اما از نظر احساسی بسیار شما را ارضا خواهد كرد.

اسفند:
اكنون شما می خواهید دوستانتان دركتان كرده و به شما احتیاج داشته باشند، اما ممكن است دوست نداشته باشید هركاری كه آنها از شما می خواهند را انجام دهید. شما در مرز بین جهان درونی و دنیای بیرونی تان گرفتار شده اید. تا موقعی كه شما كاملاً كاری را شروع كنید برآورده كردن انتظارات مردم راحت به نظر می رسد. اگر نمی توانید كاری را انجام دهید تعهد ندهید، فقط به آنهایی كه واقعاً قصد انجامشان را دارید جواب مثبت بدهید.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 25
 • تعداد اعضا : 55
 • آی پی امروز : 179
 • آی پی دیروز : 662
 • بازدید امروز : 612
 • باردید دیروز : 10,164
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 10,776
 • بازدید ماه : 161,668
 • بازدید سال : 948,060
 • بازدید کلی : 7,303,587
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله