loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 461 پاییز 1391 نظرات (0)


از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...

 

فروردین: امروز بهرام یعنی سیاره بخت شما برایتان روز سختی را به ارمغان می آورد و باعث می شود شما نسبت به همیشه دمدمی مزاج تر بشوید. ممكن است یك نفر كاری انجام دهد كه باعث ایجاد عكس العمل سریع در شما بشود. حتی مواقعی كه احساس می كنید اوضاع روبراه است، باز هم امكان عصبانی شدن وجود دارد. خود را سبك كردن و عصبانیت خود را بیرون ریختن چیز خوبی است، اما بدین وسیله نمی توانید بفهمید كه دور و برتان چه می گذرد.

بقیه در ادامه مطلب . . .

اردیبهشت: شما امروز به جای اینكه برای رسیدن به خواسته هایتان سخت تر كار كنید دوست دارید بیشتر از نتیجه كار خود لذت ببرید. شما یك تصور معنوی از اهداف خود در ذهنتان ترسیم كرده اید، ولی امكان دارد نتوانید حالا بهش برسید. شما نباید برای شناختن رویاهای خود خیلی به خودتان فشار بیاورید، وگرنه ممكن است آنها را از دست بدهید. جالب این جاست كه اگر همه چیز را راحت گرفته و به خدا بسپارید، رویاهایتان خیلی زودتر اتفاق می افتند.

 

خرداد: در حالیكه سیاره عطارد یعنی سیاره فرمانروای شما از سوی نپتون جادویی كمك هایی معنوی دریافت می كند، شما نیز غرق در افكار خلاقانه خود شده اید. اما دلیل این رويا پردازی های شما این نیست كه فكر می كنید آنها می توانند به واقعیت تبدیل شوند. شما باید حالا خیلی حواس خود را جمع كنید؛ به خاطر اینكه یك قضاوت نادرست می تواند سبب شود وقت خیلی زیادی را تلف كنید و برای اهدافی كه هیچ وقت به واقعیت تبدیل نمی شوند بی خودی تلاش كنید.

 

تیر: در حالی كه اهداف بلند مدت شما برایتان مهمتر و پررنگ تر می شوند، شما لازم می دانید دقیقاً بفهمید كه دنبال چه چیزی هستید. حتی اگر شما كاملاً به دنبال ایده های خود نرفته اید، ولی هم اكنون صحبت كردن در مورد امكاناتی كه پیش رویتان قرار دارد امری لذت بخش است. از روبرو شدن با خواسته ها و توقعات دیگران هراس نداشته باشید، فقط به خودتان امكان این را بدهید كه در مورد تخیلات خود صحبت كنید.

 

مرداد: امروز حتماً به حس ششم خود اطمینان كنید، چرا كه قدرت خیلی زیادی دارد! اگر چه شما احساس می كنید در مسیر درست خود قرار گرفته اید، ولی ناامیدی هر لحظه ممكن است از راه برسد و لحظه ای بعد ناپدید شود. از برنامه ای كه فكر می كنید درست نیست پیروی نكنید و با شخصی كه به پایان كارش فكر نمی كند كار نكنید. اگر لازم شد از همین حالا جلوی ضرر را بگیرید و بعد پیش بروید.

 

شهریور:
شما امروز به راحتی ممكن است در مورد مسائل مالی تصمیم اشتباهی بگیرید، بنابراین وقتی می خواهید در این مورد دست به كاری بزنید باید خیلی حواس خود را جمع كیند. از خریدهای ناگهانی استقبال نكنید، برای اینكه با بی احتیاطی پول خرج كردن برایتان دردسر به همراه دارد. در عوض به موفقیت و شادكامی فكر كنید و با احتیاط عمل كنید تا در مسیر درست خود قرار بگیرید.

 

مهر: امروز هرچقدر كه سعی كنید متعادل تر و بهتر باشید، رویاهای شما نیز عینی تر شده و بیشتر به واقعیت نزدیك می شوند. حتی اگر فكر می كنید كه منطق و قانونتان جواب نمی دهد، ولی باز هم چیزهایی كه می خواهید را در ذهنتان مجسم كرده و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی كنید. با این كار اتفاقاتی خواهد افتاد كه حتی در تصورتان نیز نمی گنجد

 

آبان: درست زمانی كه فكر می كنید همه چیز روبراه و عالی است، ممكن است از یك بحران ماوارءالطبیعه رنج ببرید. حتی اگر فكر می كنید كسی بر ضد شما عمل می كند، لازم است درك كنید كه شما در معرض خطرات جسمانی و مادی نیستید. اگر شما خیلی قیافه حق به جانب به خود بگیرید و خود بین باشید، دیگران متوجه نمی شوند كه تفكرات دور اندیشانه داشتن یكی از خصوصیات خوب شما است.

 

آذر:
اگرچه شما می توانید هر موقعیتی كه به نظرتان خیلی مهم و جدی آمده است را به اندازه كافی توجیه كنید، ولی تصمیم گیری های جدیتان بیشتر از آن چیزی كه فكر می كردید نیازمند دقت و تمركز هستند. این سخن بدین معنی نیست كه شما فرد دودل و شكاكی هستید، بلكه بدین معنی است كه اوضاع نسبت به آن چیزی كه در ظاهر به نظر می رسد پیچده تر است و به خاطر اطلاعات پیچیده و دوپهلویی كه اكنون به شما رسیده به راحتی آشفته و نگران می شوید. باید بیشتر وقت بگذارید، با عجله به دنبال جواب نهایی گشتن فقط اوضاع را بدتر می كند و مشكلات بیشتری را به همراه دارد.

 

دی: شما قادر هستید در مورد مشكلی كه در محل كار اتفاق افتاده هر دو جنبه موضوع را ببینید، ولی نمی خواهید خودتان را ملزم به یكی از آن دو بكنید. خوشبختانه شما می توانید با بی طرف ماندن خودتان را این مقوله بیرون بكشید، اما گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد كه مجبور می شوید فوری عكس العمل نشان دهید. از نیازهای خود آگاهی داشته باشید، مطلع بودن  بهتان كمك می كند از شكست های غیر منتظره دور بمانید.

 

بهمن: داشتن نقطه نظرات جنجالی یك چیز است، توجیه كردن این نظرات چیز دیگری! نظریات شما امروز می تواند دردسر آفرین باشد، چراكه وقتی نتایجی كه بهشان دست یافته اید را شرح می دهید، زیاد واضح صحبت نمی كنید. اگر نظریات شما با دیگران متفاوت است، حواستان را جمع كنید؛ دلیل ندارد كه مخالفت های خود را گسترش داده و به كشمكش و ناسازگاری تبدیل كنید.

 
اسفند: شما امروز خیلی خوب می توانید داستان سر هم كنید و این داستان هرچقدر غیر واقعی تر باشد بهتر است!! نپتون سیاره بخت شما با عطارد پرچونه دریك مسیر قرار می گیرد و شما می توانید به نحو مؤثری از فن بیان قوی خود برای توضیح دادن افكار خود استفاده كنید، حتی اگر این افكار غیر قابل شرح باشند! اما یادتان باشد دو صد گفته چون نیم كردار نیست؛ بنابراین از انجام دادن هر نوع فعالیتی كه شما را از داستانتان دور می كند اجتناب كنید.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 26
 • آی پی امروز : 271
 • آی پی دیروز : 283
 • بازدید امروز : 399
 • باردید دیروز : 444
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,906
 • بازدید ماه : 13,254
 • بازدید سال : 139,773
 • بازدید کلی : 6,208,600
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله