loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 521 پاییز 1391 نظرات (0)


از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...

 

 

فروردین: تنش ها و فشارهای عصبی كه شما در روابط خود با آنها مواجه شده اید باعث شده شروع به خوشگذرانی كنید، اما قبل از اینكه اعلام كنید همه چیز عالی و خوب هست چند روزی صبر كرده تا ببینید چه اتفاقی می افتد. شما امروز زیاد منطقی نیستید، ولی این بدین معنی نیست كه در افكار خود اصلاً به واقعیت فكر نمی كنید. تجسم كردن یك سناریوی عالی با جزئیات كامل می تواند بهتان كمك كند تا رویاهای خود را به طور كامل آشكار كنید.

بقیه در ادامه مطلب . . .


اردیبهشت: شما در خصوص كارهایی كه می خواهید هفته آینده در محل كار انجام دهید برنامه های غیرممكنی در سر دارید، اما این برنامه ها در حال حاضر ممكن است قابل اجرا به نظر برسند. شاید شما فكر می كنید كه منطقی و واقع بین هستید، اما در واقع چنین نیست و شما در آسمان ها پرواز می كنید!! به جای اینكه از رویا پردازی دست بردارید بهتر است رویاهایتان را بشناسید و آنها را با واقعیت هماهنگ كنید.


خرداد: حالا كه ماه به نشانه شما بازگشته است شما نیز خیلی احساساتی شده اید، اما علاوه بر این احساسات شما افكارتان را هدایت می كند. شاید شما سعی می كنید كنترل و تعادل خود را حفظ كنید، اما از اتفاقات غیر منتظره ای كه پیش خواهد آمد شگفت زده خواهید شد. به جای اینكه سعی كنید راه خود را از این مخصمصه بیرون بكشید، به حس ششم غریزی خود اطمینان كنید؛ چراكه این حس شما را به مسیر درستی هدایت می كند.


تیر:
شما با داشتن واكنش های احساسی قوی در موقعیت های شخصی كاملاً آشنایی دارید، اما امروز صحبت كردن در مورد افكارتان با یك نفر دیگر برایتان تبدیل به یك معضل شده است. شما برای سنت شكنی كردن و شكستن قالب ها آمادگی دارید، اما نمی خواهید به قیمت خراب كردن همه چیز صاحب آزادی شوید. در عین حال كه برنامه های بزرگی برای خود در سر دارید اول باید حركت خود را آرام تر كنید.


مرداد:
امروز تحقیق كردن و كند و كاو كردن آرزوهایتان عجیب و حیرت انگیز به نظر می رسد، اما شما كاملاً برای این كار آماده شده اید. شما به راحتی می توانید در شرایط احساسی قرار بگیرید. با وجود این اگر نتوانستید درست فكر كنید نگران نشوید، چرا كه هم اكنون فعالیت های اجتماعی در اولویت قرار دارند و اصلاً زمانی برای تعمق كردن باقی نمانده است.


شهریور: خیلی خوب است كه قبل از اینكه پروژه جدیدی را شروع كرده و قدم جدیدی بردارید، زمان كافی برای فكر كردن بر روی گزینه هایی كه می توانید انتخاب كنید اختصاص دهید. شما باید به دقت تصمیمات خود را سبك و سنگین كنید، عمل كردن از روی غریزه و بدون تعمق شما را به جایی نمی رساند. اگر لازم شد تصمیم فوری و عجله ای بگیرید، حتماً قبل از آن تمام نظرات مخالف و موافق را بررسی كرده و خوب مورد ارزیابی قرار دهید.


مهر: وقتی كه خورشید فردا وارد نشانه شما می شود، دنیای شما نیز قرار است تغییر كند. اما ابتدا باید بتوانید كارهایی كه هم اكنون انجام می دهید را كنترل كنید و یا از تلف كردن وقت خود جلوگیری كنید. اگر شما می خواهید كاری انجام دهید كه سخت كوشی تان را نشان بدهید باید به جای كارهای بی فایده برنامه ریزی های دقیق تری برای خود داشته باشید. ایده های بزرگ به خودی خود ارزشمند نیستند، مگر اینكه شما بخواهید تلاشی مضاعف داشته باشید.


آبان:
امروز روز خوبی برای بازنگری كردن تمرینات معنوی است، شما می توانید برای نیایش و عبادت به مكان های مذهبی بروید، به طبیعت پناه ببرید و یا حتی وقتتان را در خانه بدون آشفتگی و با آرامش سپری كنید. شاید در ابتدا وسوسه شوید از تمام توانایی های خود استفاده كنید، اما وقتی شما وظایفی را خارج از برنامه كاری خود قبول می كنید لازم است بعد از آن حتماً استراحت كنید. نگران غرق شدن در رویاهایتان نشوید، این یك سفر امن و امان است و شما وقتی از این سفر برگردید احساس خیلی بهتری خواهید داشت!!


آذر:
شما به همان سرعتی كه بهبودی خودتان را باز یافته اید، زبان شوخ و بذله گوی خود را نیز بازیافته اید. خوشبختانه شما هنوز به اندازه كافی جذابیت دارید و می توانید از طعنه و ریشخند دور بمانید. واقع بینی شما می تواند بر افكارتان تأثیر بگذارد و قضاوت های شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس كمتر حرف بزنید و بیشتر كار كنید.


دی: امروز شما میل دارید كاری كنید كه دیگران را سركار بگذارید و توجه آنها را به سوی خود جلب كنید. اما در عین حال كه سعی می كنید توجه دیگرن را جلب كنید، اگر این تمام كاری باشد كه از عهده اش بر می آیید ناامید خواهید شد. با تغییر دادن فكرتان در مورد ستاره بودن و درخشیدن در وسط جمع می توانید روز بهتری داشته باشید.


بهمن: شما امروز می توایند به سرعت شیفته شخصی یا چیزی بشوید، اما چیزی كه در ظاهر به نظر می رسد عشق نیست. با توجه به نپتون كه امروز بیش از حد فعال است، این می تواند شبیه یك برخورد عاشقانه باشد، اما تغییر دادن رویاهایتان به سوی واقعیت فراتر از حوزه توانایی های اخیر شماست.

اسفند: شاید شما ندانید كه انگیزه هایتان شما را به كدام سو می برند، اما شما را ترغیب می كنند كه بیشتر به سمت معنویات متمایل شوید. از آنجایی كه شما می خواهید شناختتان نسبت به خود و نسبت به نظام عالم را بیشتر كنید، نمی توانید به راحتی از تكالیف مذهبی خود جدا شوید. اگر یك فرد رازدار را وارد زندگی تان كنید برایتان مفید خواهد بود، بنابراین شما كسی را خواهید داشت كه می توانید در مورد ایده های خام و شكل نگرفته خود با او صحبت كنید.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 7
 • تعداد اعضا : 54
 • آی پی امروز : 338
 • آی پی دیروز : 463
 • بازدید امروز : 1,587
 • باردید دیروز : 7,703
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 10
 • بازدید هفته : 36,813
 • بازدید ماه : 96,134
 • بازدید سال : 882,526
 • بازدید کلی : 7,238,053
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله