loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 413 پاییز 1391 نظرات (0)


از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...

 

فروردین: امروز ماه جدید دوست داشتنی برج میزان در هفتمین خانه شما، یعنی خانه دیگران حضور پیدا كرده است، كه حكایت از این دارد كه افراد خوب و جالبی وارد زندگی تان می شوند. با وجود اینكه شما دوست ندارید این روزها به پایان برسد، اما افكار ایده آل و عالی شما آمادگی رویارویی با موقعیت های غیر ممكن را بهتان می دهد. اگر شما از توقعات خود بگذرید ممكن است شكستی كوچك را تجربه كنید، بنابراین آمادگی تغییردادن ذهن خود نسبت به آینده را داشته باشید.

بقیه در ادامه مطلب . . .

اردیبهشت: ماه جدید آگاه و اجتماعی برج میزان در ششمین خانه شما یعنی خانه خدمات حضور دارد و زندگی شغلی را برای شما راحت تر كرده است. شما می توانید از جذابیت های شخصی خود در كنار آمدن با دیگران بهره بگیرید و این موضوع به نفع شما تمام می شود. در نهایت این اتفاق اهمیت كنار آمدن با رویدادهایی كه دور و برتان رخ می دهد را آشكار می كند. شما نتیجه تلاش های مضاعف خود را تا پایان هفته خواهید دید.


خرداد: شما در طول دو هفته آینده روابط عاشقانه جدیدی را تجربه می كنید و یا اینكه به روابط قبلی تان نشاط و زندگی تازه بخشیده می شود. ماه جدید در پنجمین خانه شما یعنی خانه عشق نشانه ای اتفاقی است، بنابراین هم كانون به نهایت خود رسیده است؛ چراكه شما برای روابط عاشقانه خود خواستار آزادی و وقت خالی هستید.


تیر: برگشتن به زمان گذشته یكی از رفتارهای جدید شما نیست، اما امروز به اندازه ای شدت پیدا كرده است كه شما به یاد نمی آورید پیش از این اینگونه رفتار كرده باشید. خوشبختانه شما می توانید به راحتی احساسات خود را بررسی و در نتیجه مدیریت كنید. اما سعی كنید به سمت منفی بافی نروید. هم اكنون بیشتر به نفعتان است به جای فكر كردن به گذشته بیشتر در زمان حال حضور داشته باشید.


مرداد:
با وجود اینكه خودتان می دانید چه چیزی برایتان بهتر است، ولی باز بهتان توصیه می كنیم زمانی را برای شناختن نیازهای افراد دیگر در نظر بگیرید. اگرچه شما همیشه تابع اصول و مقررات نیستید، ولی امروز نمی توانید بدون صحبت كردن با كسانی كه از نزدیك با شما كار می كنند برای خود برنامه ریزی كنید. در نظر گرفتن نیازهای دیگران بهتان كمك می كند كه به آسانی و بدون دردسر در كارتان موفق شوید.


شهریور: امروز شما مجبورید در مورد مسائل مالی تصمیم گیری كنید. متاسفانه وجود ماه جدید برج میزان در دومین خانه شما یعنی خانه پول و مادیات داشتن دیدگاه واضح و روشن را برای شما سخت كرده است. شما دو دل هستید و نمی توانید عزم خود را جزم كنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید. قبل از اینكه برای تصمیم گیری سر دوراهی قرار بگیرید یك یا دو روز صبر كنید تا ببینید چه پیش می آید.


مهر: وجود ماه جدید در نشانه شما می تواند نشانه جدایی مفید و خوب شما از گذشته تان باشد. شما آماده قدم برداشتن برای اهداف جدید خود می باشید، ولی اول باید مطمئن شوید به اندازه كافی آرزوهای خود را روشن و واضح بیان كرده اید كه بتوانید تاثیری كه می خواهید روی دیگران بگذارید. تمركز كردن روی هدفتان شما را در مسیری كه لازم است قرار می دهد، اما فقط شور و هیجان داشتن كافی نیست. شما باید استقامت و مداومت هم داشته باشید.


آبان:
شما معمولاً فرد راز نگه داری هستید، اما حالا در شرایط اضطراری و خاصی قرار گرفته اید كه می تواند منشأ مشكلات شود. شما می خواهید چیزهایی كه می دانید را به یك نفر بگویید، چرا كه اعتقاد دارید این حرف ها بهش كمك می كند. اما اگر شما بند را آب بدهید برخلاف قول خود عمل كرده اید. متاسفانه شما چه این راز فاش كنید و چه فاش نكنید باز هم در شرایط برزخی قرار می گیرید. بنابراین تصمیم نهایی خود را تا صبح چهارشنبه كه ماه وارد نشانه تان می شود به تعویق بیندازید.


آذر: حتی اگر برنامه ریزی های اجتماعی شما خیلی امیدوار كننده به نظر می رسد، حالا كه ماه جدید بر یازدهمین خانه تان یعنی خانه دوستان تاكید دارد، شما برای موفق شدن در مراحل بعدی نیاز به انرژی و توانایی های بیشتری دارید. برای اوقات خود با افراد هم فكر برنامه ریزی كنید. این كار را حتماً انجام دهید و به تعویق نیاندازید، چراكه مطرح كردن رویاها و اهداف بلند مدت تان با آنها به نفع خودتان خواهد بود.


دی: ماه جدید در دهمین خانه شما یعنی خانه مسئولیت های اجتماعی واقع شده است و بر چیزهایی كه در گذشته برای تان مهم بودند تاكید دارد و این موضوع می تواند به نفع شما باشد. لازم نیست حتماً بیشتر از قبل كار كنید. به شغل خود مثل یك مبادله نگاه كنید. فقط زمانی می توانید مسئولیت های بیشتری را قبول كنید كه قبلش نظرات مخالف و موافق برای قبول كردن یك تعهد جدید را بررسی و سبك سنگین كرده باشید.


بهمن: الان وقت این رسیده كه به منظور بسط دادن به افكار خود و همچنین تجربه كردن ایده های نو و خلاقانه راه های جدید را هم امتحان كنید. اگر شما تصمیم گرفته اید در یك رشته آموزشی جدید ثبت نام كنید، تحقیق كردن در مورد آموزشگاه ها و برنامه هایشان در تصمیم گیری بهتان كمك می كند. اما خودتان را به رشته هایی كه به شغلتان مربوط هستند محدود نكنید؛ هم اكنون زمان شكستن محدودیت ها و انجام دادن كاری كاملاً متفاوت است.

اسفند: حالا كه ماه هشتمین خانه شما یعنی خانه احساسات عمیق را فعال می كند، اهمیت دادن به احساسات افراد دیگر می تواند درهای صمیمت را بروی تان باز كند. خوشبختانه شما اكنون كنترل خود را از دست نمی دهید، چرا كه حتی مواقعی كه ناراحتی های ناخواسته در روابطتان به وجود می آید، قادر هستید تعادل احساسی خود را حفظ كنید.


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 37
 • آی پی امروز : 445
 • آی پی دیروز : 514
 • بازدید امروز : 4,747
 • باردید دیروز : 7,800
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 4,747
 • بازدید ماه : 105,758
 • بازدید سال : 260,467
 • بازدید کلی : 6,615,994
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله