loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 1027 زمستان 1390 نظرات (0)

بررسی ها در بازار خرید و فروش مسکن درحالی نشان از روند روبه رشد قیمت ها به ویژه در مورد واحد های با متراژ پایین دارد که وزیر راه و شهرسازی چندی پیش اعلام کرد که تا پایان سال هیچ گونه شوک قیمتی در این بخش نخواهیم داشت.

بررسی قیمت ها در بازار نشان می دهد همچنان تقاضا برای واحد های کوچک موجود در بازار بیشتر است و ظاهرا این تقاضا موجب افزایش قیمت این واحد ها شده است.

قیمت یک واحد ۳۵ متری در محدوده ی نواب با پارکینگ و انباری متری یک میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده است.

چنین واحدی در محدوده ی خیابان اسکندری با قیمت متری یک میلیون و ۷۳۰ هزار تومان و در منطقه خیابان جیحون محدوده دامپزشکی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عرضه شده است. این در حالی است که تا چندی پیش قیمت چنین واخد هایی حداکثر متری یک میلیون و پانصد هزار تومان بود.

بقیه در ادامه مطلب . . .

در منطقه شهران یک واحد ۴۵ متری، متری دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در محدوده ی سهروردی واحدی با ۴۲ متر مساحت که دارای پارکینگ و آسانسور است، متری سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. همچنین در منطقه ی پیروزی یک واحد آپارتمان ۴۴ متری که ۱۲ سال عمر دارد، با قیمت متری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

یک آپارتمان ۷ ساله، ۴۶ متری، در محدوده ی چهار راه لشگر، متری یک میلیون و ۳۰۰ تومان به فروش می رسد درحالی که در محدوده ی اقدسیه یک واحد ۴۸ متری، با قیمت متر سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و در محدوده ی گیشا یک واحد ۵۵ متری، با قیمت متری سه میلیون تومان به فروش می رسند.

در منطقه ی قیطریه نیز قیمت یک واحد ۵۸ متری، ۲۰۹ میلیون تومان و یا حدودا متری سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده و این درحالی است که چنین واحدی در منطقه ی افسریه با قیمت متری یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عرضه شده است.

در محدوده بلوار فردوس نیز یک واحد آپارتمان ۶۷ متری نوساز با قیمت متری دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و واحدی ۶۵ متری با پنج سال عمر، دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

به علاوه درحالی در منطقه ی ستارخان ۷۰ متر آپارتمان با پارکینگ و انباری متری دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و در شهرری واحدی با همین متراژ، متری یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد که چنین واحدی در محدوده ی خیابان هلال احمر متری یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شده است.

یک واحد ۷۰ متری در میدان کتاب سعادت آباد، متری دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و در منطقه ی گیشا دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می رسد و یک واحد ۷۵ متری، در منطقه ی پاسداران با یک سال عمر، متری چهار میلیون تومان عرضه شده است.

در خیابان ولیعصر محدوده ی خیابان زرتشت نیز یک واحد ۸۰ متری نوساز، با قیمت متری دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در محدوده ی خیابان نیرو هوایی پیروزی متری دو میلیون و ۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.

همچنین در منطقه ونک شیخ بهایی یک واحد ۸۵ متری با قیمت ۳۵۷ میلیون معادل متری چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، در منطقه ی سهروردی شمالی، آپارتمانی ۸۵ متری با عمر ۱۰ سال، متری دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، و آپارتمانی ۸۴ متری در منطقه ی خیابان کارون متری یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، و چنین واحدی در منطقه فردوس غرب متری دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و در خیابان میرداماد متری سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده اند.

بر این اساس یک واحد ۹۰ متری نوساز در محدوده ی شاهین شمالی جنت آباد، متری دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، در منطقه ی نیاوران متری چهارمیلیون و ۷۵۰ هزار تومان، در محدوده ی سهروردی متری سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در منطقه ی فاطمی متری دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان به فروش می رسند.

همچنین واحدی ۱۰۰ متری در منطقه نبرد متری یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، در منطقه ی قلهک متری سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، و در آیت ا… کاشانی متری دو میلیون تومان به فروش می رسد.

طبق روال قدیمی بازار مسکن قیمت واحد های کوچک تر بالاتر است و بررسی ها نشان می دهد که تقاضا برای واحد های کوچک بیشتر بوده و همچنین افزایش قیمت این واحد ها نسبت به واحد های بزرگتر محسوس تر است.

از سوی دیگر تعداد ۷۴ هزار و ۱۷۴ پروانه احداث ساختمان توسط شهرداری های کشور در بهار ۹۰ صادر شده است که این عدد نسبت به فصل گذشته حدود ۲۲ و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ۱۴٫۲ درصد کاهش داشته است و در صورتی که این روند ادامه یابد، با توجه به تقاضای بسیار زیاد برای این کالای حیاتی به نظر می رسد که قیمت مسکن که اکنون برای جهش خیز برداشته است، دچار رشد شود.

این در حالی است که برخی کارشناسان این بخش معتقدند قیمت ملک از ابتدای سال تاکنون از افزایش ۳۵ درصدی برخوردار شده است و به نظر می رسد تا پایان سال قیمت ها حدود ۲۵ درصد بالا برود.

اگرچه بنا به اعلام کارشناسان با نوسان موجود در بازارهای ارز و سکه سرمایه ها به سمت این بازارها سرازیر شده اند و پس از بازگشت ثبات، مجددا به بخش مسکن بازمی گردند و افزایش قیمت ها را رقم خواهند زد اما مانند سایر کشورها مسکن باید کالای مصرفی باشد و سرمایه ای بودن آن دلیل بر بیماری اقتصاد است زیرا مردم به جای سرمایه گذاری در بخش های دیگر تولیدی برای حفظ ارزش پول و سرمایه ی خود ناچار به سرمایه گذاری در زمین می شوند.فروش ویژه حجم دهنده موی سر مورست - Morast


پودر حجم دهنده موی سر Morast، تاثیری معجزه آسا و جادویی در 30 ثانیه، برنده اختراع قرن محصولات آرایشی در آمریکا، 100% گیاهی و بدون عوارض با مجوز از وزارت بهداشت ایران
آیا دارو و درمان روی موهایتان جواب نداده؟ آیا از کم مویی رنج می برید؟ بهترین و عملی ترن راه حل شما استفاده از مورست میباشد. مورست ریزش موهای شما را مخفی و موی سر شما را پر پشت میکند.
مورست مواد کوچک ساخته شده از الیاف مصنوعی و پروتئین کراتین است که تقریبا مثل همان ماده شاخی مو شما ساخته شده است. هنگامی که شما از مورست استفاده می کنید این الیاف به موهای شما میچسبند و رشته موهای مجازی برای شما ایجاد می
کنند و به این گونه موهای شما پرپشت خواهد شد.
طرز مصرف مورست بسیار ساده است فقط کافیست ظرف مخصوص مورست را بر روی محلی که موهای شما در آن منطقه کم پشت شده نگاه دارید و آن را به آرامی تکان دهید. در عرض چند ثانیه هزاران رشته موی نازک هم رنگ موی شما در کنار موهای نازک وکم پشت شما تنیده میشوند این رشته ها به علت بار الکتریسیته ساکنی که در آنها وجود دارد چنان محکم ومطمئن به موهای شما متصل میشود که تمام شبانه روز و حتی در حین باد و باران نیز در جای خود باقی میماند و این همان چیزیست که آرزویش را میکردید!
این محصول در 4 رنگ (قهوه ای روشن، قهوه ای متوسط، قهوه ای تیره و مشکی) برای انواع موها عرضه شده است که حتما در هنگام سفارش رنگ مورد نظر خود را در قسمت پیغام ذکر نمایید. فیمت این محصول استثنایی فقط 22 هزار تومان می باشد و برای اولین بار توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود.

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 22000 تومان

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 54
 • آی پی امروز : 342
 • آی پی دیروز : 463
 • بازدید امروز : 1,662
 • باردید دیروز : 7,703
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 10
 • بازدید هفته : 36,888
 • بازدید ماه : 96,209
 • بازدید سال : 882,601
 • بازدید کلی : 7,238,128
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله