loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 628 تابستان 1391 نظرات (2)


فروردین: نشانه هایی كه شما در رویاهایتان با آنها روبرو می شوید شاید در زندگی واقعی شكل واقعی به خود بگیرند. اگرچه این اتفاق اتفاق شگفت انگیزی است، ولی وقتی تخیلات شما تبدیل به واقعیت می شوند زندگی شما نیز پیچیده تر می شود. آنچه كه اتفاق می افتد مهم نیست، فقط در دام ترسها و تردیدهایتان نیفتید، برای اینكه اینها می توانند عالی ترین موقعیت ها را خراب كنند. لازم نیست كه هر چیزی را برای دیگران ثابت كنید. فقط باید دلتان پاك باشد.

بقیه در ادامه مطلب . . .

اردیبهشت: توجه كردن به كار و وظایف كاری اكنون برای شما از اهیمت ویژه ای برخوردار است، اما اگر امروز شما فكر كنید كه كسی به كمك احتیاج دارد، نمی توانید بهش جواب رد بدهید. ممكن است شما بتوانید با باریك بینی خود بر این مشكل چیره شوید. البته كمك كردن به فردی كه نیاز به كمك دارد كار اشتباهی نیست، اما اكنون قبول كردن محدودیتهایتان باعث می شود كه این فرد ناامید نشود.

خرداد: اگر امروز همه چیز تغییر كرد و زیر و رو شد تعجب نكنید، برای اینكه امروز یك نفر برنامه های خود را عوض می كند و این كار بر برنامه های شما هم تأثیر خواهد گذاشت. اگرچه شما نمی توانید این اتفاقات غیرقابل پیش بینی را كنترل كنید، ولی می توانید با آگاهانه مدیریت كردن واكنش هایتان بر این پی آمد تأثیر بگذارید. عصبانیت و منفی بافی احتمالاً شما را به مسیر اشتباهی می كشاند، پس راهی را پیدا كنید كه شما را به مراحل بالاتر برساند.

تیر: حتی اگر امروز روز خوبی باشد، ولی شما به راحتی نیت یك فرد دیگر را بد تعبیر می كنید. ممكن است كه شما معتقد باشید كه دیگران از شما حمایت نمی كنند، و یا حتی بدتر، به ضرر شما كار می كنند، و برای این باور خود دلایلی هم داشته باشید. اما دلیل این كار این است كه شما از تسلیم شدن می ترسید. برطرف كردن سستی های خودتان مهم تر از تسلط داشتن بر افراد دیگر است.

مرداد:
امروز برای شما روز پركار و پر مشغله ای است، به خصوص اگر شما از یك دوست یا همكار یاری نگیرید. خوشبختانه شما فرصتی دارید كه اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. به جای اینكه با نارضایتی شخصی در مورد شرایط جدیدتان صحبت كنید، به آنچه كه در جهان شگفت انگیز مادی و معنوی تان اتفاق افتاده است شكل تازه ای دهید؛  این سخن به معنی این نیست كه شما نیاز دارید كه بیشتر داشته باشید، بلكه به معنی این است كه شما باید به خاطر نعمتهایی كه دارید شكرگزار باشید.

شهریور: شما در حالیكه می دانید چگونه به جایی برسید كه متفاوت باشید، ممكن است طرز فكری محكم در مورد ایده آل های آینده داشته باشید. اگر به چیزهایی كه می خواهید اطمینان كامل دارید بدین معنی نیست كه آنها با داشتن برنامه عملی و كاربردی تضاد ندارند. اما امروز نباید زیاد وارد جزئیات بشوید. منتظر روزهای بعدی باشید. برای اینكه باید چند روز صبر كنید تا استراتژی های منطقی تان به ثمر بنشیند.

مهر: امروز اتفاقات شگفت انگیزی در محل كار می افتد كه می تواند باعث آشفتگی شما شود، اما شما باید با مهارت خودتان را از آنها كنار بكشید. ممكن است اول فكر كنید كه كار اشتباهی كرده اید، اما شاید به شما اطلاعات نادرست داده شده باشد و یا سیگنالهای مبهمی دریافت كرده باشید. یك بار كه متوجه بشوید كار اشتباهی نكرده اید، آن وقت می توانید از توانایی هایتان نهایت استفاده را ببرید.

آبان: امروز خصلت حقیقت گویی شما در حالیكه باعث می شود شما احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، شما را به چیزهایی كه می خواهید می رساند. حتی اگر شما بین دو تفكر مختلف تردید داشته باشید، هر یك از آنها قدرتی جادویی در خود نهفته دارند. به جای اینكه درگیر احساسات شوید، توانایی هایتان را بالاتر ببرید و به جهان اطرافتان عشق بورزید.

آذر: امروز وابستگی هایتان شما را به سمت ارتباط برقرار كردن با فرد دیگری می كشاند، اما ممكن است شما مطمئن نباشید كه چگونه می توانید به این رابطه ادامه دهید. طبیعتاً شما درحالی كه به جلو می روید مصمم هستید كه این رابطه را كامل كنید، اما حالا بیشتر دودل شده اید. عجیب اینكه نیازی نیست روشی را برگزینید كه با آنچه قبلاً انجام داده اید متفاوت باشد. هم اكنون عشقی كه شما بدان احتیاج دارید به هیچ تعریف و توضیح دیگری نیاز ندارد.

دی: ممكن است امروز یكی از اطرافیان شما با مهربانی احساساتش را نسبت به شما را بازگو كند، كه این كار باعث می شود شما ناراحت بشوید. حتی اگر شما این شخص را دوست داشته باشید، نمی دانید كه چه واكنشی باید نشان دهید و به خاطر همین برای به وجود آوردن فاصله دیواری ساختگی بین خودتان و او می كشید. در حقیقت شما از آن فرد دوری نمی كنید بلكه از احساسات خود كه سعی در نادیده گرفتنشان دارید دوری می كنید. وقتی كه شما با خودتان راحت كنار بیایید آن موقع می توانید با دیگران هم ارتباط خوبی برقرار كنید.

بهمن: امروز اگر فردی درمحل كار از شما فاصله بگیرد، ممكن است ناراحت شوید، اما باید بدانید كه این عمل واقعاً مربوط به شخص شما نیست. این شخص ممكن است خجالتی و یا آسیب پذیر باشد و نیاز دارد كه از نظر احساسی در محیط امنی قرار بگیرد. افرادی كه را كه تمایل نداارد با دیگران ارتباط متقابل داشته باشند را تحت فشار قرار ندهید. فقط بدون پیش داروی و توقع داشتن از آنها بهشان اجازه بدهید كه هر طور كه دوست دارند رفتار كنند.

اسفند: برای شما آشكار كردن آنچه كه در قلبتان است همیشه كار آسانی نیست، اما امروز ممكن است ریسك كرده و این كار را انجام بدهید. امكان دارد نتیجه آن چیزی كه شما انتظار دارید نباشد. اگرچه این رك گویی شما ممكن است افراد دیگر را بترساند. صحبت كردن بیش از اندازه باعث می شود مسائلی را كه نمی خواهید دیگران بدانند افشا كنید. فراموش نكنید كه لازم نیست هر چیزی را كه در ذهنتان می گذرد با دیگران در میان بگذارید. قبل از اینكه این كار را انجام دهید به عكس العمل اطرافیانتان هم فكر كنید.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 37
 • تعداد اعضا : 54
 • آی پی امروز : 142
 • آی پی دیروز : 290
 • بازدید امروز : 3,689
 • باردید دیروز : 2,228
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 16
 • بازدید هفته : 3,689
 • بازدید ماه : 102,261
 • بازدید سال : 888,653
 • بازدید کلی : 7,244,180
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله